REKRUTACJA 2021/2022 ROZPOCZĘTA

Zapraszamy do naszego Liceum tych wszystkich młodych ludzi, którzy chcieliby świadomie pokierować swoją edukacją tak, by w zgodzie ze sobą i swoimi zainteresowaniami znaleźć swoje miejsce w przyszłości. Proces rekrutacji do pierwszej klasy Liceum składa się z trzech etapów:

Proces rekrutacji odbywa się na podstawie rozmowy wstępnej i złożonych dokumentów.

ETAP 1: Złożenie dokumentów online

• Prosimy o wypełnienie przez Rodziców (lub prawnych opiekunów) wniosku o przyjęcie do szkoły (druk do pobrania).
  • Podpisany wniosek prosimy przesłać e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • do wniosku dołączamy świadectwo ukończenia klasy VII szkoły podstawowej, informacje o udziale w konkursach, olimpiadach, aktywności społecznej, osiągnięciach (sportowych, naukowych, w dziedzinach sztuki i takich, z których Kandydat / Kandydatka jest dumny/a).

ETAP 2: Spotkanie z Kandydatem

Wszyscy Kandydaci będą zaproszeni na indywidualną rozmowę z Dyrektorem liceum. Rozmowa będzie dotyczyła planów i aspiracji ucznia, dotychczasowego przebiegu jego nauki oraz jego zainteresowań, a jej głównym zadaniem będzie określenie poziomu motywacji kandydata do podjęcia nauki w L.O. im. A. Humboldta.

ETAP 3: Spotkanie z Rodzicami Kandydata

Po rozmowie z Kandydatem Dyrektor zaprosi na rozmowę Rodziców lub Opiekunów prawnych ucznia. Dyrektor przybliży Rodzicom pomysł na edukacje, idee kształcenia ich dziecka w naszym Liceum. Jeżeli podczas spotkania okaże się, że podzielamy koncepcje na edukacje Waszego dziecka możemy podpisać umowę o kształceniu.

LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA, DECYDUJE KOLEJNOŚĆ PODPISANYCH UMÓW.

Nauka w szkole jest odpłatna.

1. Opłata wpisowego wnoszona w momencie podpisywania umowy o naukę wynosi 550 zł
    i m.in. obejmuje koszt wyjazdu integracyjno-naukowego.

2. Czesne miesięczne –  550 zł płatne przez okres 12 miesięcy.

List do Kandydatów